Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kniha 1000 dívčích otázek

22. 11. 2008

1000 otázek...

 

...se objeví zničeho nic ve tvé hlavě a je třeba na ně dát odpověď. Otázky podstatné, nepodstatné, normální, bláznivé, trapné a zvídavé. Otázky, které s sebou přináší dospěláctví a které se mohou nečekaně stát problémem, když na ně prostě žádnou odpověď nenajdeš.

Jsou otázky, které občas položíš své nejlepší přítelkyni, starší sestře, možná mámě nebo tátovi. To je také správné. Ale občas si vytváříš i měřítka kritérií chování. A v nejhorším případě vyvoláš lavinu indiskrétních protiotázek, na které opravdu nechceš odpovídat.

Tato kniha ti pomůže řešit problémy. Konstatuje skutečnosti a pomocí několika málo slov se snaží poskytnout ti informace a vysvětlení. Někdy ti pomůže dát odpověď , někdy může být pouze popudem k tomu, aby ses dále informovala nebo trochu popřemýšlela o svém vlastním chování.

Neodbude tě povytahováním obočí nebo tě neokřokne, když nemá náladu na to, zrovna TEĎ se bavit o chytlavých tématech. Nechce vědět, proč se ptáš, zrovna na TOHLE  a neřekne ti, že jsi na tyto problémy vlastně moc mladá.

Podrobný adresář ti dále poradí, kam se můžeš obrátit, jestliže toho budeš chtít vědět víc! Pokud zvolíš písemnou formu, nezapomeň přiložit ofrankovanou obálku, neboť hodně jmenovaných míst a organizací pracuje na základě obecně prospěšné činnosti.

Hodně zábavy přilistování a objevování nových poznatků, při kterých jistě použiješ slovíčka ,,aha, tak to tedy je" - vsadíme se, že spousta odpovědí překvapí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Haló!!!

(Maky 56, 23. 11. 2008 10:13)

Hezký!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

heh

(Naty xD, 22. 11. 2008 14:54)

Och xD Tu knížku mám taky..Někde zahrabanou ve skříni :D Jinak to tu máš hezký ;))

good

(klawik, 22. 11. 2008 14:21)

Máš to tu good =) klidně bych se spřátelila