Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. otázka z knížky 1000 dívčích otázek

23. 11. 2008

Proč se rodiče do všeho pletou?

To není nic nového. Dělali to tak vždycky. Ale teď tě to teprve začíná vadit. už nechceš ,,chodit na vodítku" a domníváš se, že máš právo na vlatí rozhodnutí. To je samozřejmě pravda, ale lépe si toto právo vybojuješ, když se vyhneš ostrým střetům.

Jednou z možností, jak prohovořit všechny tvé problémy, je zásadní rozhovor o nových pravidlech v rodině. Ale nejraději se o to nepokoušej, když jsou všichni podrážděni a vidí rudě. Určitě sama dobře vycítíš tu správnou chvíli, kdy mají rodiče správnou náladu. Například po příjemném nedělním obědě si můžeš do takového ,,rodinného kulatého stolu" slibovat mnohem více. A když si k tomu ještě předtím přesně rozmyslíš, co je pro tebe důležité a co bys v budoucnu chtěla změnit, určitě pečlivým plánováním své ,,nadřízení" ohromíš. I bez velkých slov pochopí, že už dávno nejsi žádné dítě.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

www.scenelady.blog.cz

(*Scene_Lady*, 23. 11. 2008 15:31)

Ahojík,já měla kdysi taky estranky ale přijdou mi blbý :(

kikavalentova1234.blog.cz

(kikousek, 23. 11. 2008 15:10)

Ahoj jestli budeš mít čas tak se kukni na můj blogísek ještě ted jednou a jak je ten takoví obrázek něoc tam je napsané jsou tam 2 komentíky tak klikni nas Veva !!! A pak tam máš o nej desing tak prosintě klikni na ten 1 kikoukse v anketě díkysek takhle mi pomůžeš !!!!

Věci

(kika, 23. 11. 2008 15:03)

Ahoj máš fakt super blogísek a ty problémy se nehodí jen tak pro někoho moje kamarádka to moc potřebuje !!!!

werony-bloginek.blog.cz

(WeEl.LuUn.KaA, 23. 11. 2008 15:00)

Nezlob se awe já už nespřáteluju a tebe sem si nefim jak už dávno smazala a nemám ráda estranky