Jdi na obsah Jdi na menu
 


53. otázka z knížky 1000 dívčích otázek

24. 1. 2009

Jsou dnes panny vůbec ještě v módě?

Asi jen polovina všech děvčat má panenskou blánu takovou, kterou by lékaři označili za normální. U jedné třetiny je tak pevná, že může způsobit problémy při sexu. Sedmnáct procent všech žen má vysoce citlivou blánu, která může být i lehce poškozena. A konečně existuje ještě poslední skupina, u které je tento symbol panenství tak elastický, že se při pohlavním styku jednoduše roztáhne a ustoupí stranou.

Už z toho je vidět, jak je složité brát tento tělesný znak jako kritérium slušného chování a morálky tak, jak tomu bylo například v minulých stopetích. V naší kultuře se už nemusí naštěstí žádná dívka či žena bát toho, že ztracené panenství bude mít za následek morální zavržení dotyčné.

Proto je to jen tvé rozhodnutí, jak dlouho chceš zůstat pannou. Samozřejmě je složité, když pocházíš např. z Turecka nebo jiné jižní země a měla by ses u nás v našich zeměpisných šířkách řídít podle hodnotového měřítka a zvyků vlasti svých předků. Tvůj přítel by měl mít pro tebe pochopení a naléhat na tebe. Pravděpodobně je pro tebe beztak už dost těžké žít natolik rozdílných kulturních oblastech.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář