Jdi na obsah Jdi na menu
 


18. otázka z knížky 1000 dívčích otázek

27. 11. 2008

Rodiče se hádají - mám být v těchto případech prostředníkem?

Těžko říct, neboť v těchto případehc bys za prvé musela zcela přesně vědět, proč si tví „velitelé" doma vjeli do vlasů a za další nabídnout rozumný návrh řešení jejich problému. Přidat se na něčí stranu přitom znamená, že se jeden z rodičů automaticky ocitne v obhajovací pozici a bude reagovat ještě nazlobeněji než předtím, neboť najednou má proti sobě dva.

Pokud se rodiče hádají, je v každém případě lepší držet se zpátky. Taky bys asi považovala za nevhodné, kdyby se ti rodiče míchali do hádky s tvojí kamarádkou. Avšak na místě je zeptat se později, až se uklidní, na důvod hádky. Můžeš také říct, že jsi se velmi polekala, že se hádali. Možná si vůbec neuvědomovali, že jsi poslouchala a mohpu tvé obavy lehce rozptýlit.

V každém partnerském svazku existují krize a problémy. Buď ráda, že tví rodiče tyto ožehavé otázky neházejí do kouta nýbrž o nich diskutují.

Jestliže se množí výměny názorů, je-li dokonce řeč o rozvodu, stejně tvá role prostředníka na věci nic nezmění. V tomto případě je ale důležité, aby ti bylo jasném, že nejsi vinna tím, že tvoji rodiče mají problémy. Jejich manželství je pouze osobní záležitostí. Jestliže udělali chybu, musí se s tím vypořádat sami.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

web-to-you.blog.cz

(HELLenQa - eSBííí *MUCK*, 30. 11. 2008 22:27)

Na blogu mám cenku pro moe lásenky(eSBí),tak se kdyžtak jukni :)

achoj

(Teréňák, 30. 11. 2008 19:43)

Ahoj. máš moooc pěkný fotky. Seš fakt hezká. Jo, chtěla bych se spřátelit..Měj se MUCK
www.terenak.blog.cz

marleeens.blog.cz

(Marlen, 29. 11. 2008 20:48)

Jojo aždýho věc jestli se hádaj...Jo a mám supa novou soutěž souboj klipů!!!Zapojte se lidičky:)